MARMALADE BAR Taškentā | Bar.lv

dj pestika

Jauna vieta pilsētas centrā. Šeit ir liela un ērta autostāvvieta, interesants un oriģināls interjers, gardi ēdieni un radoši kokteiļi, ūdenspīpe. Īsumā, MARMELADE BAR – vieta, kur jūs varat paņemt pārtraukumu no darba, rūpēm un satikt draugus labā, mierīgā atmosfērā. Šajā bārā ir liels kokteiļu un stipro alkoholisko dzērienu piedāvājums. Mājīgu atmosfēru, katru vakaru no 22:00 rada arī Taškentā slavens DJ Petiška.

marmelade bar 2
Ja jūs vēlaties salīdzināt šo bāru ar citu, tad mēs varam teikt, ka pirmkārt šī bāra atrašanās vieta ir ļoti ērta un viegli pieejama, otrkārt bārā alkohols un kokteiļi ir par saprātīgām cenām, bet treškārt pēc 22:00 mūzika ir vienkārši brīnišķīga un vilinoša.

marmelade bar 3
Īsāk sakot šis bārs ir ļoti interesanta vieta, kur labi pavadīt laiku kopā ar draugiem. Ja mani kāds turp uzaicinātu, tad atbilde noteikti būtu “Jā, protams!”
Šī bāra “rozīne” ir, ka rezervējot galdiņu bāra kompliments ir vāze ar marmelādi. Kā arī tam ir savs īpašais kokteilis ar nosaukumu “X”, kura recepte un fotoattēli nav nekur atrodami. Tā nav pat kokteiļu kartē. Pasūtot šo kokteili to var dzert tikai pie bāra letes, lai bārmenis redzētu, ka tu to nefotografē un nepublicē internetā. Šis kokteilis rada noslēpumainības sajūtu un piesaista jaunus klientus.

Šī bāra virtuve ir slavena ar saviem gaļas ēdieniem, un jāatzīmē, ka īpašu to padara arī zivis. Zivju ēdieni ir vienkārši nepārspējami. Taškentā ļoti maz virtuvju var lepoties ar saviem zivju ēdieniem.

marmelade 4

marmelade5

marmelade6

 

Attiecībā uz desertiem, šinī bārā var atzīmēt Tiramisu, bet arī daudzi citi deserti Tevi neatstās vienaldzīgu. Ēdienkarte ir ļoti daudzveidīga. Katrs gardēdis te atradīs  kautko savu.

marmelade 7

marmelade 8

marmelade 9

 

Bārā vakariņas diviem izmaksā ap 40$. Kopā ar rēķinu tiek pasniegtas arī košļenes.

marmelade 10

marmelade11
Tā nav vējā izmesta nauda, bet gan labi pavadīts laiks.

Autors: Feruzs Muminovs (Феруз Муминов)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *