Latvijā izplatīs jaunus holandiešu un britu alus zīmolus | Bar.lv

Latvijā izplatīs jaunus holandiešu un britu alus zīmolus

Alkoholisko dzērienu izplatītājs SIA “Prike Latvija” vietējā tirgū sāks izplatīt Nīderlandes zīmola “Amstel” un Lielbritānijas zīmola “Newcastle Brown Ale” alu, informēja uzņēmuma direktors Māris Rudens.

No 1.februāra “Prike Latvija” papildinās produktu klāstu ar Nīderlandes ražotāja “Heineken” pārstāvēto alus zīmolu “Amstel”, britu “Newcastle Brown Ale”, kā arī Latvijā jau tirgotajiem austriešu “Zipfer” un čehu “Zlatopramen”.

“Katram alus zīmolam ir sava vēsture un īpašas izgatavošanas receptes, bet ikviens piesaistījis plašu cienītāju loku, pateicoties unikālajām garšas īpašībām un kvalitātei. Esam pārliecināti, ka patērētāji pozitīvi novērtēs šos zīmolus, jo arī Latvijā ir spēcīgas alus lietošanas tradīcijas un augstas prasības pret alus kvalitāti,” sacīja Rudens.

“Amstel” alus tiek pārdots 75 valstīs. Tas tiek darināts Nīderlandē, bet lielu popularitāti guvis Grieķijā, Francijā, Ungārijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Dienvidāfrikā. Tas ir gaišais alus ar vieglu apiņu rūgtumu.

Savukārt Lielbritānijā ražotais “Newcastle Brown Ale” ir starp pasaules 20 visvairāk pārdotajiem alus zīmoliem. Tas ir tumšais alus ar vieglu un gaisīgu garšu.

Kā ziņots, “Prike Latvija” apgrozījums 2011.gadā audzis par 23%, sasniedzot 6,44 miljonus latu salīdzinājumā ar 5,20 miljoniem latu 2010.gadā.Uzņēmuma pelņa palielinājusies par 55% – no 123 960 latiem 2010.gadā līdz 192 765 latiem 2011.gadā.

“Prike Latvija” tika izveidots 2008.gadā, šādi pārdēvējot Igaunijas lielākā alkoholisko dzērienu pārdošanas un tirgvedības uzņēmuma AS “Prike” filiāli SIA “Berno vīni”.

“Prike Latvija” piedāvāto produktu klāstā iekļauti “Diageo” grupas produkti, kas apvieno dažādus alkoholisko dzērienu zīmolus, piemēram, “Johnnie Walker”, “Smirnoff”, “Baileys”, “Captain Morgan”, “Gordons”. Tāpat uzņēmums pārstāv arī liķieru ražotāju “DeKuyper”, alus ražotāju “Guinness”, “Veuve Cliquout” šampanieti un dažādus vīnu veidus.

Ingrīda Mičāne
Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *