Bar.lv bārmeņu skola prezentē savu projektu „E-klase” bārmeņiem | Bar.lv

Interneta E klase ir radīta, lai nodrošinātu mūsdienīgas iespējas topošiem bārmeņiem apgūt profesijas teoriju un teicami sagatavoties galvenajiem eksāmeniem darbā.

Mācības Bar.lv bārmeņu skolā ir nopietns profesionāls process, kas iekļauj sevī daudz praktisko nodarbību. Bārmenis bez praktiskām iemaņām nav iespējams. Taču teorētiskās zināšanas var pilnveidot interneta vidē, izmantojot speciāli izstrādātus testus vai klausoties audio/video lekcijas tieši savos tālruņos. 

Screenshots2

Savu pirmo E Klasi bārmeņiem radījām 2013. gada vasarā. Šāda veida informācijas pasniegšana bārmeņiem bija iespējama, attīstoties interneta tehnoloģijām. Bar.lv bija pirmais pasaulē, kas radīja šāda veida platformu bārmeņiem. Ir pagājis laiks, un tagad mēs speram soli tālāk.

Kas jauns E Klasē

Uzlabota testu forma. Lielāka vizualizācija. Lietotāju reitings. Jauna funkcija ‘eksāmens ar laika limitu’, pareizās atbildes testa beigās.


testu forma

Tie nav tikai testi. Tu saņemsi pareizās atbildes kā skaidrojošu, pamācošu informāciju, papildinātu ar bildēm, video un audio informāciju. Testi paredzēti bārmeņiem ar praktiskām iemaņām. Ja nav praktisko iemaņu – dodies uz Bārmeņu skolu.

testu forma e klase

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *